Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39469
Title: Покоління прав людини та демократія в сучасному суспільстві
Authors: Мурзо, Є.О.
Keywords: покоління прав людини
демократія
сучасне суспільство
Issue Date: 12-Apr-2019
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Мурзо Є.О. Покоління прав людини та демократія в сучасному суспільстві / Є.О. Мурзо // Теорія та історія держави і права, історія політичних і правових учень, філософія права: матеріали підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 12 квітня 2019 р. – Київ: НАУ, 2019. – С. 42-44.
Abstract: Сьогодні, в епоху глобалізації, важливими питаннями, що визначають її характер, а в якійсь мірі й результат, є збереження автентичності природних прав людини як визначальних правових цінностей свободи, справедливості та загального миру. Навіть в країнах з розвиненими демократіями можемо спостерігати за посиленням популістських рухів, поділу суспільства на «своїх» і «чужих», розповсюдженням ксенофобії, расизму та антисемітизму, що відкрито ставить під сумніви ефективність дії принципів Загальної декларації прав людини.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39469
Appears in Collections:Матеріали підсумкової науково-практичної конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2019

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Мурзо Є.О..pdf297.82 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.