Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39412
Title: Як пробитися в Scopus: від ідеї до публікації
Authors: Назаровець, Марина
Keywords: Scopus
профіль автора
база анотацій
рецензована література
Elsevier
Content Selection and Advisory Board (CSAB)
International Standard Serial Number (ISSN)
RADAR
Issue Date: 12-Jun-2019
Publisher: Elsevier
Citation: Доповідь на Тренінгу по роботі з наукометричною базою даних Scopus «Як пробитися в Scopus: від ідеї до публікації», який відбувся 12 червня 2019 року о 14-00 в Науково-технічній бібліотеці НАУ. Доповідач – Керівник служби інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім.Т. Шевченка, Назаровець Марина.
Abstract: Під час тренінгу було розглянуто роботу з наукометричною системою Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу. Обговорено різні стратегії, які допоможуть максимально ефективно знаходити необхідну інформацію, що, таким чином, дозволить витрачати менше часу на пошук та більше часу на проведення досліджень. Доповідь розрахована для науковців та викладачів вищих навчальних закладів.
Description: Пошук та аналіз інформації у Scopus Профіль автора у Scopus Пошук журналу для публікації Підготовка рукопису для публікації в авторитетному журналі Процес відбору та переоцінки журналів у Scopus
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39412
Appears in Collections:Науково-практичний семінар «Робота з наукометричною реферативно-бібліографічною базою даних SCOPUS»

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Scopus_06.2019.pptx4.67 MBMicrosoft Powerpoint XMLView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.