Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39222
Title: Професійно важливі якості майбутніх авіадиспетчерів
Authors: Проценко, Ейжена Костянтинівна
Keywords: авіадиспетчер
майбутні авіадиспетчери
професійні якості авіадиспетчерів
Issue Date: 1-Apr-2019
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Політ. Сучасні проблеми науки. Гуманітарні науки: тези доповідей ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів: [у 2-х т.]. – Т. 1 (м. Київ, 1-5 квітня 2019 р.) / [ред. кол.: В.М. Ісаєнко та ін.]; Національний авіаційний університет. – К.: НАУ, 2019. – С. 315-316
Abstract: Професія авіадиспетчер входить до переліку професій із підвищеним нервово-емоційним напруженням. Це обумовлено впливом таких факторів, як: висока соціальна відповідальність, дефіцит часу та інформації для прийняття рішення і наступних дій, надмірний потік інформації. Відомо, що для виконання професійної діяльності особистість повинна мати низку професійно важливих якостей, що необхідні для цього виду діяльності і впливають на ефективність праці. До професійно важливих якостей відносять природні задатки, особливості особистості (мотивація, спрямованість, характер), психофізіологічні властивості (темперамент), психічні процеси (увага, мислення, пам’ять та ін.).
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39222
Appears in Collections:Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів "Політ. Сучасні проблеми науки"

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Проценко.pdf182.3 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.