Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37600
Title: Соціальні основи трансформації політичної системи сучасної України
Authors: Iskhakova, Nataliia
Keywords: трансформація політичної системи
Issue Date: Apr-2018
Publisher: НАУ. XVIII Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»,
Abstract: Втрата механізму ідентифікації в соціально-економічній сфері стає причиною низького рівня групової самосвідомості та організованості соціальних верств. Добровільні асоціації чи об’єднання, які мають забезпечувати стабільну участь населення в суспільно-політичному житті, хоча є достатньо кількісними та різновекторними, не здатні до забезпечення організації дій індивідів на основі спільних інтересів. Відтак, впровадження стандартів громадсько-політичної діяльності, норм колективної участі в політиці, способів політичної взаємодії соціальних груп як передумови ціннісної стабілізації в суспільстві має повільний характер. Як наслідок, українське населення слабо консолідоване навколо демократичного курсу країни.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/37600
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри соціології та політологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

Admin Tools