Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35780
Название: ДИФЕРЕНЦІАЛЬНІ РІВНЯННЯ Методичні рекомендації та завдання до розрахунково-графічної роботи для студентів спеціальності 6.040301 «Прикладна математика»
Авторы: Жук, П.Ф.
Ключевые слова: диференціальні рівняння, математична модель, динамічна система, комп'ютерна математика
Дата публикации: 2012
Издательство: НАУ
Библиографическое описание: Жук П.Ф. Диференціальні рівняння: методичні рекомендації та завдання до розрахунково-графічної роботи / уклад.: П. Ф. Жук. – К.: НАУ. 2012. – 15 с.
Серия/номер: У677;
Краткий осмотр (реферат): Методичні рекомендації містять основні вимоги до структури та змісту розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Диференціальні рівняння», правила її оформлення. Наведено перелік завдань до розрахунково-графічної роботи. Для студентів спеціальності 6.040301 «Прикладна математика».
Описание: У результаті виконання розрахунково-графічної роботи студент повинен знати технології та методи математичного моделювання динамічних систем, що описуються системами звичайних диференціальних рівнянь, і програмні засоби комп’ютерної математики для інтегрування систем звичайних диференційних рівнянь. Він повинен вміти самостійно розробляти математичні моделі динамічних систем і проводити дослідження властивостей їх траєкторій з використанням програмних засобів комп’ютерної математики.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35780
ISSN: УДК 65.014.1: 004 (076.5)
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні комплекси кафедри прикладної математики

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
РГР ДР.pdfтекст рекомендацій648.9 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.