Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35667
Назва: Контингентные факторы физического воспитания студентов
Автори: Вржесневський, Іван Іванович
Ключові слова: реактивність
кардіореспіраторна система
кваліфіковані спортсмени
гіперкапнічні зрушення дихального гомеостазису
фізичні навантаження
Дата публікації: 15-тра-2018
Видавництво: Київський університет імені Бориса Грінченка, 2018
Бібліографічний опис: Здоровя, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики : матер. Міжнарод. наук.-практ. конф., 15 травня 2018 р., Київ. ун-т імені Бориса Грінченка ; за заг.ред. Савченка В.М. ; [редкол.: Лопатенко Г.О., Савченко В.М., Спесивих О.О., Білецька В.В. та ін.] - К. : Киъв. ун-т ымены Бориса Грынченка, 2018. - С. 62-66.
Короткий огляд (реферат): У статті висвітлено результати дослідження, в ході якого було виявлено позитивну залежність між чутливістю кардіореспіраторної системи (КРС) на гіперкапнічний стимул та рівнем і швидкістю розгортання функціональних реакцій за умов аеробного навантаження середньої інтенсивності та негативний зв'язок при тривалому аеробному навантаженні максимальної інтенсивності. Відзначено зворотну залежність між чутливістю КРС на гіперкапнічний стимул і рівнем економічності та стійкості функціонування і позитивний зв'язок з рівнем активності анаеробних процесів в енергозабезпеченні навантажень.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35667
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.