Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35295
Title: ККР_Міжнародні стратегії економічного розвитку
Authors: Гринь, Ольга Григорівна
Keywords: ККР_Міжнародні стратегії економічного розвитку
Issue Date: 2017
Publisher: Національний авіаційний університет
Abstract: Комплексні контрольні роботи рецензовані випусковою кафедрою економіки напряму підготовки фахівців освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 051 «Економіка» спеціалізації «Міжнародна економіка»
Description: Розроблений пакет комплексних контрольних робіт з дисципліни «Міжнародні стратегії економічного розвитку» складено у відповідності до навчальної програми з дисципліни, містить 30 варіантів практично рівнозначних за складністю робіт та дозволяє перевірити весь комплекс знань та умінь, які вимагає навчальна програма курсу. Кожний варіант складається з трьох завдань, які в повній мірі визначають рівень підготовки. Аналіз питань свідчить про те, що вони відповідають вимогам до ККР. Критерії оцінки виконання завдань поєднано з методичним обґрунтуванням. У цілому контрольні комплексні роботи розроблені на достатньому методичному рівні і відповідають вимогам Міністерства освіти і науки України. Представлений пакет ККР може бути рекомендований для перевірки знань та сформованих навичок з дисципліни «Міжнародні стратегії економічного розвитку» у студентів спеціальності 051 «Економіка» спеціалізації «Міжнародна економіка».
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35295
Appears in Collections:Комплексні контрольні роботи з дисциплін кафедри економіки повітряного транспорту

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ККР_Міжнародні стратегії економічного розвитку.docККР_Міжнародні стратегії економічного розвитку1.98 MBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.