Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/34059
Title: Технологія забезпечення функціональної безпеки інтегрованої інформаційної системи держприкордонслужби на стадії модернізації
Authors: Стрельбіцький, Михайло Анатолійович
Keywords: інформаційна система
технологія
модернізація
ефективність
розмежування доступу
функціональна безпека
Issue Date: 3-May-2018
Abstract: В дисертаційній роботі вирішувалась науково-прикладна проблема забезпечення функціональної безпеки відомчої інтегрованої інформаційної системи на стадії модернізації. Сформована загальна концепція забезпечення функціональної безпеки на стадії модернізації, як інструментально-методологічна база, яка забезпечує виконання розглянутих стратегій. Розроблена математична модель інформаційних потоків ІС на стадії модернізації та метод визначення раціональної послідовності модернізації елементів інформаційних систем. Розроблені моделі каналу інформаційного дестабілізуючого впливу і функціональної захищеності інформаційної системи та метод розподілу засобів забезпечення функціональної безпеки інформаційних систем на стадії модернізації. Сформований метод оцінювання уразливості ІС в інтегрованій інформаційній системі на стадії модернізації на базі розроблених аналітичних моделей порушення властивостей ІС. Розроблений комплекс методів узгодження систем розмежування доступу в інформаційних системах на стадії модернізації. Зазначена сукупність методів дозволила сформувати методологічний базис узгодження моделей розмежування доступу інформаційних систем на стадії модернізації. В рамках методів сформульовані та доказані базові теореми безпеки. Розроблена модель інформаційних дестабілізуючих факторів на стадії модернізації і метод оцінювання ефективності забезпечення функціональної безпеки інформаційних систем на стадії модернізації та інформаційна технологія забезпечення функціональної безпеки інтегрованої інформаційної системи на стадії модернізації.
Description: Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – інформаційні технології. – Національний авіаційний університет, м. Київ, 2018.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/34059
Appears in Collections:Дисертації та автореферати спеціалізованої вченої ради Д 26.062.01

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Дисертація_Стрельбіцький.pdfДисертація28.94 MBAdobe PDFView/Open
Автореферат_final.pdfАвтореферат3.36 MBAdobe PDFView/Open
Відгук Субач.PDFвідгук опонента9.01 MBAdobe PDFView/Open
Відгук Барабаш.PDFвідгук опонента8.09 MBAdobe PDFView/Open
Відгук Теслюк.PDFвідгук опонента10.49 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.