Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/32970
Назва: КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ФАКТОР ПІДВИЩЕННЯ ЙОГО ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ
Інші назви: COMPETITIVENESS OF THE ENTERPRISE AS A FACTOR OF INCREASING ITS INVESTMENT ATTRACTIVENESS
Автори: Білявський, Валентин Миколайович
Шепута, Микола Миколайович
Ключові слова: Конкурентоспроможність, інвестиції, інвестиційний клімат, інвестиційна привабливість, конкурентні переваги.
Competitiveness, investments, investment climate, investment attractiveness, competitive advantages.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Тернопільська державна сільськогосподарська дослідна станція ІКСГП НААН
Бібліографічний опис: Підписано до друку 20.12.17 р. Формат 70x108/16. Папір офсетний. Друк офсетний. Ум. друк. арк. 29,5. Тираж 300 прим.
Короткий огляд (реферат): Проаналізовано основні фактори підвищення конкурентоспроможності підприємства, які дозволяють підвищити його інвестиційну привабливість. Визначено послідовність планування етапів щодо удосконалення внутрішніх параметрів функціонування підприємства, які потребують детального опрацювання з метою налагодження роботи кожного компоненту, як єдиного механізму. Досліджено параметри оцінювання конкурентних переваг підприємства, що дозволяють підприємству визначити можливі загрози (слабкі сторони), які потребують подальшого дослідження, необхідного для закріплення конкурентних позицій та формування ефективної конкурентної стратегії. Запропоновано основні напрями підвищення інвестиційної привабливості підприємства з метою залучення додаткових джерел фінансування, необхідних для інвестування у різні сфери господарської діяльності підприємства, а також подальшого розвитку внутрішніх складових життєдіяльності підприємства у відповідності до всезростаючих потреб ринку. Обґрунтовано сутність теоретичних аспектів підвищення конкурентоспроможності підприємства, імплементація якої дозволить підвищити його інвестиційну привабливість з метою залучення додаткових джерел фінансування, необхідних для інвестування у різні сфери господарської діяльності підприємства, а також подальшого розвитку внутрішніх складових життєдіяльності підприємства у відповідності до всезростаючих потреб ринку.
Опис: Інноваційна економіка. — 2017. — № 11–12 (72). — С. 129–134.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/32970
ISSN: 2309-1533
Розташовується у зібраннях:Наукові матеріали кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Білявський ІЕ 17.pdfКОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ФАКТОР ПІДВИЩЕННЯ ЙОГО ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ570.43 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.