Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/32970
Название: КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ФАКТОР ПІДВИЩЕННЯ ЙОГО ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ
Другие названия: COMPETITIVENESS OF THE ENTERPRISE AS A FACTOR OF INCREASING ITS INVESTMENT ATTRACTIVENESS
Авторы: Білявський, Валентин Миколайович
Шепута, Микола Миколайович
Ключевые слова: Конкурентоспроможність, інвестиції, інвестиційний клімат, інвестиційна привабливість, конкурентні переваги.
Competitiveness, investments, investment climate, investment attractiveness, competitive advantages.
Дата публикации: 2017
Издательство: Тернопільська державна сільськогосподарська дослідна станція ІКСГП НААН
Библиографическое описание: Підписано до друку 20.12.17 р. Формат 70x108/16. Папір офсетний. Друк офсетний. Ум. друк. арк. 29,5. Тираж 300 прим.
Краткий осмотр (реферат): Проаналізовано основні фактори підвищення конкурентоспроможності підприємства, які дозволяють підвищити його інвестиційну привабливість. Визначено послідовність планування етапів щодо удосконалення внутрішніх параметрів функціонування підприємства, які потребують детального опрацювання з метою налагодження роботи кожного компоненту, як єдиного механізму. Досліджено параметри оцінювання конкурентних переваг підприємства, що дозволяють підприємству визначити можливі загрози (слабкі сторони), які потребують подальшого дослідження, необхідного для закріплення конкурентних позицій та формування ефективної конкурентної стратегії. Запропоновано основні напрями підвищення інвестиційної привабливості підприємства з метою залучення додаткових джерел фінансування, необхідних для інвестування у різні сфери господарської діяльності підприємства, а також подальшого розвитку внутрішніх складових життєдіяльності підприємства у відповідності до всезростаючих потреб ринку. Обґрунтовано сутність теоретичних аспектів підвищення конкурентоспроможності підприємства, імплементація якої дозволить підвищити його інвестиційну привабливість з метою залучення додаткових джерел фінансування, необхідних для інвестування у різні сфери господарської діяльності підприємства, а також подальшого розвитку внутрішніх складових життєдіяльності підприємства у відповідності до всезростаючих потреб ринку.
Описание: Інноваційна економіка. — 2017. — № 11–12 (72). — С. 129–134.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/32970
ISSN: 2309-1533
Располагается в коллекциях:Наукові матеріали кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Білявський ІЕ 17.pdfКОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ФАКТОР ПІДВИЩЕННЯ ЙОГО ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРИВАБЛИВОСТІ570.43 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.