Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31800
Назва: Державне регулювання у сфері забезпечення захисту персональних даних
Автори: Корченко, Олександр Григорович
Дрейс, Юрій Олександрович
Ключові слова: захист персональних даних, інформаційна система, конфіденційна інформація
Дата публікації: 18-гру-2014
Видавництво: Державний університет телекомунікацій, Київ
Бібліографічний опис: О. Корченко, Ю. Дрейс, "Державне регулювання у сфері забезпечення захисту персональних даних": зб. матер. наук.-тех. конф. студентів, аспірантів, викладачів та науковців, 18 грудня 2014. – К.: ДУТ, 2014. 27 с.
Короткий огляд (реферат): Функції захисту персональних даних виконувала Державна служба України з питань захисту персональних даних, але після факту несанкціонованого втручання в роботу інформаційних систем Міністерства юстиції України, що призвело до припинення функціонування 12 Державних та Єдиних реєстрів інформаційної мережі через блокування інформації і порушення встановленого порядку її маршрутизації, цю службу було скомпрометовано щодо належного і гарантованого захисту окремих державних інформаційних ресурсів. Це стосується саме тих державних інформаційних ресурсів, які містять дані про фізичних осіб, що обробляються без їх згоди в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, тобто, персональних даних розпорядником яких є держава.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31800
Розташовується у зібраннях:Матеріали конференцій (семінарів), тези доповідей кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти
Наукові роботи співробітників кафедри Безпеки інформаційних технологій (БІТ)Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.