Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31672
Назва: Міжнародні регіональні процеси та зовнішньополітичні пріоритети України
Автори: Троян, Сергій Станіславович
Дата публікації: 2017
Видавництво: Дипломатична академія України при МЗС України
Бібліографічний опис: Міжнародні регіональні процеси та зовнішньополітичні пріоритети України : монографія / за заг. ред. професорів С. Шергіна і В. Космини. – Київ: Дипломатична академія України при МЗС України, 2017.
Короткий огляд (реферат): Монографія присвячена дослідженню міжнародних процесів у найважливіших регіонах світу та низки ключових напрямів зовнішньої політики України. Розглянуто загальносвітовий контекст регіональних процесів у постбіполяному світі та інституцій- ний характер і зміст внутрішньополітичних процесів і міжнародних взаємин країн у та- ких динамічних регіонах світу як Азійсько-Тихоокеанський регіон, Латинська Америка, Південна Азія, Близький і Середній Схід, СНД. Проаналізовано перебіг подій початку ХХІ ст. у зовнішній політиці України за її головними векторами: євроінтеграція та сто- сунки з Євросоюзом, двосторонні відносини з США, Росією, Німеччиною, Польщею. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також усіх, хто цікавиться проблемами регіональних міжнародних процесів та зовнішньої політики України в ХХІ ст.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31672
Розташовується у зібраннях:Монографії кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
7___Монограф_МIЖНАР_РЕГIОН_ПРОЦЕС.pdf1.61 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.