Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/26604
Title: Застосування методів позиціонування у мережі мобільного зв’язку для навігації рухомих об’єктів
Authors: OSTROUMOV, Ivan Victorovich
Issue Date: 2010
Publisher: Сучасні інформаційні та інноваційні технології на транспорті: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції. Том.2 – Херсон: Видавництво Херсонського державного морського інституту, 2010. – С. 57–59.
Citation: Сучасні інформаційні та інноваційні технології на транспорті: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції. Том.2 – Херсон: Видавництво Херсонського державного морського інституту, 2010. – С. 57–59.
Abstract: Величезна кількість переваг сотових мереж зумовила швидкий розвиток мобільного зв’язку у всьому світі. Доступність та дешевизна послуг мобільного зв’язку зумовили швидке розширення цифрових мереж на всю територію нашої країни. Оператори мобільного зв’язку постійно розширюють зону покриття та покращують якість послуг, що надаються, тим самим збільшують кількість користувачів та зменшують вартість користування. Поряд з розвитком сервісів передачі даних у мережах сотового зв’язку розвиваються функції пов’язані з позиціонування абонентів. Концепція побудови сучасних цифрових мереж сотового типу з використанням радіоканалу для зв’язку дозволяє застосовувати різні принципи позиціонування для визначення координат користувача
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/26604
Appears in Collections:Наукові статті кафедри аеронавігаційних систем

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
ostroumov_minitt2010.doc428.5 kBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.