Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/24729
Назва: О предельных периодических движениях маятниковых двухзвенных систем с качением
Інші назви: Про граничні періодичні рухи маятникових двохланкових систем з коченням
On limiting Periodic Motion of Two-Link Pendulum System with Rolling
Автори: Лобас, Леонид Григорьевич
Лобас, Леонід Григорович
Lobas, Leonid
Хребет, Валерий Григорьевич
Хребет, Валерій Григорович
Khrebet, Valeriy
Ключові слова: маятниковая двухзвенная система
маятникова двохланкова система
pendulum two-link system
Дата публікації: лют-1993
Видавництво: Інститут механіки АН України
Бібліографічний опис: Лобас Л. Г. О предельных периодических движениях маятниковых двухзвенных систем с качением / Л. Г. Лобас, В. Г. Хребет // Прикладная механика. – 1993. – Т. 29, № 8. – С. 85 – 93.
Короткий огляд (реферат): Рассмотрена задача плоскопараллельного движения двухзвенных систем, моделирующих ведомые звенья шарнирно сочленённых пневмоколесных машин. Доказано существование, единственность и голоморфность периодического решения уравнений возмущенного движения с отклонениями переменных до третьего порядка включительно.
Розглянуто задачу про плоскопаралельний рух двохланкових систем, які модулюють ведені ланки шарнірно зчеплених пневмоколісних машин. Доказано існування, єдиність та голоморфність періодичного розв’язку рівнянь збуреного руху, що містять відхилення змінних до третього степеню включно.
A problem about plane-parallel motion of two-link systems simulating the leaded links of jointed pneumowheel machines has been considered. In their previous publications the authors have distinguished considerable parameters affecting topological structure of the phase space, and have studied motion stability in case of a pair of purely imaginary eigenvalues of the matrix of equations of linear approximation. The existence, uniqueness and holomorphicity of periodical solution for the equations of perturbed motion containing deviations of variables of the third extent. Inclusive, has been proved in the paper.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/24729
ISSN: 0032-8243
Розташовується у зібраннях:Статті в наукових журналах та публікації в інших виданнях БСД

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
О предельных периодич. движениях маятн. двухзвенных систем с качением.pdfСтаття3.7 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.