Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/24283
Назва: Історія України: практикум
Інші назви: История Украины: практикум
Автори: Світла, Олена Семенівна
Свитла, Елена Семёновна
Єрємєєв, Олександр Сергійович
Еремеев, Александр Сергеевич
Дата публікації: 21-бер-2016
Видавництво: Національний авіаційний університет, м. Київ, Україна
Бібліографічний опис: Історія України : практикум / О. С. Світла, О. С. Єрємєєв. – К. : НАУ, 2016. – 248 с.
Короткий огляд (реферат): Практикум містить різнорівневі тестові завдання з історії України, що відповідають робочій програмі навчальної дисципліни для слухачів підготовчих курсів та загальнонаціонального зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень. Зміст матеріалів сприятиме підвищенню рівня знань, умінь та навичок слухачів підготовчих курсів, випускників шкіл, абітурієнтів у процесі підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів. Для абітурієнтів, слухачів Інституту доуніверситетської підготовки.
Практикум содержит разноуровневые тестовые задания по истории Украины, которые соответствуют рабочей программе учебной дисциплины для слушателей подготовительных курсов и общенационального внешнего независимого оценивания учебных достижений. Содержание материалов будет способствовать повышению уровня знаний, умений и навыков слушателей подготовительных курсов, выпускников школ, абитуриентов в процессе подготовки к внешнему независимому оцениванию и поступлению в высшие учебные заведения. Для абитуриентов, слушателей Института доуниверситетской подготовки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/24283
Розташовується у зібраннях:Навчальні видання кафедри базових і спеціальних дисциплін

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Світла О. С., Єрємєєв О. С. Історія України, практикум.pdfЗміст практикуму2.23 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.