Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/23746
Назва: Реконфигурация мультиагентных систем в условиях помех
Інші назви: Реконфігурація мультиагентних систем в умовах завад
Reconfiguration of multі-agent systems under conditions of interference
Автори: Кучеров, Д.П.
Кучеров, Дмитро Павлович
Кучеров, Дмитрий Павлович
Кucherov, Dmytro P.
Kucherov, Dmytro Pavlovich
Ключові слова: мультиагентні системи
multi-agent systems
Дата публікації: лис-2016
Видавництво: Міністерство оборони України
Короткий огляд (реферат): Розглядається мультиагентна система, яка складається з обмеженої кількості агентів, що виконують спільне завдання. На підставі подібності побудови мультиагентних систем і комп’ютерних мереж проведений аналіз відомих топологій організації взаємодії агентів у системі. Обмін інформації агентів з пунктом управління встановлюється за умовами мінімальної довжини маршруту передачі інформації. Дії в умовах природних та штучних перешкод потребують певної реконфігурації початкової топології, адекватність якої аналізується за схемою «загибель – розмноження».
Опис: Розглядається мультиагентна система, яка складається з обмеженої кількості агентів, що виконують спільне завдання. На підставі подібності побудови мультиагентних систем і комп’ютерних мереж проведений аналіз відомих топологій організації взаємодії агентів у системі. Обмін інформації агентів з пунктом управління встановлюється за умовами мінімальної довжини маршруту передачі інформації. Дії в умовах природних та штучних перешкод потребують певної реконфігурації початкової топології, адекватність якої аналізується за схемою «загибель – розмноження».
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/23746
Розташовується у зібраннях:Наукові статті кафедри КСУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
2016_2.pdfОсновная статья4.25 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.