Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/23746
Название: Реконфигурация мультиагентных систем в условиях помех
Другие названия: Реконфігурація мультиагентних систем в умовах завад
Reconfiguration of multі-agent systems under conditions of interference
Авторы: Кучеров, Д.П.
Кучеров, Дмитро Павлович
Кучеров, Дмитрий Павлович
Кucherov, Dmytro P.
Kucherov, Dmytro Pavlovich
Ключевые слова: мультиагентні системи
multi-agent systems
Дата публикации: ноя-2016
Издательство: Міністерство оборони України
Краткий осмотр (реферат): Розглядається мультиагентна система, яка складається з обмеженої кількості агентів, що виконують спільне завдання. На підставі подібності побудови мультиагентних систем і комп’ютерних мереж проведений аналіз відомих топологій організації взаємодії агентів у системі. Обмін інформації агентів з пунктом управління встановлюється за умовами мінімальної довжини маршруту передачі інформації. Дії в умовах природних та штучних перешкод потребують певної реконфігурації початкової топології, адекватність якої аналізується за схемою «загибель – розмноження».
Описание: Розглядається мультиагентна система, яка складається з обмеженої кількості агентів, що виконують спільне завдання. На підставі подібності побудови мультиагентних систем і комп’ютерних мереж проведений аналіз відомих топологій організації взаємодії агентів у системі. Обмін інформації агентів з пунктом управління встановлюється за умовами мінімальної довжини маршруту передачі інформації. Дії в умовах природних та штучних перешкод потребують певної реконфігурації початкової топології, адекватність якої аналізується за схемою «загибель – розмноження».
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/23746
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри КСУ

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
2016_2.pdfОсновная статья4.25 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.