Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22364
Title: Особливості оформлення архівних справ і зберігання документів в органах міського управління Києва кінця ХІХ – початку ХХ ст. (на прикладі Київської міської думи і управи)
Authors: Свердлик, Зоряна Михайлівна
Keywords: органи міського управління Києва кінця ХІХ – початку ХХ ст., Київська міська дума, міська управа, діловодство, архівна справа, архівне зберігання, реєстраційні форми архівних документів
Issue Date: Aug-2016
Publisher: «Гілея: науковий вісник»
Abstract: Розглядається важливий аспект історії діловодства – формування та усталення діловодних традицій в органах місцевого самоврядування. Аналізуються особливості оформлення завершених у поточному діловодстві Київської міської думи й управи справ та їхнє подальше зберігання в архіві. Акцентується увага на групах архівних справ і документів, що супроводжували діяльність думи й управи міста Києва протягом 1870–1919 рр. Характеризуються окремі структурні елементи, з яких складалися архівні справи, та їхній реквізитний склад. Зазначається про основні реєстраційні форми, які супроводжували передачу документів з відділів управи до архіву, про описи, у яких вміщувалися переліки справ, заведених у кожному структурному підрозділі. Робиться висновок, що правила оформлення та архівного зберігання документів у думі та управі міста Києва стали продовженням закладених у ХІХ ст. норм ведення документації, деякі з них є частиною сучасних інструктивних матеріалів з діловодства.
Description: Свердлик З. М. Особливості оформлення архівних справ і зберігання документів в органах міського управління Києва кінця ХІХ – початку ХХ ст. (на прикладі Київської міської думи і управи) [Текст] / З. М. Свердлик // «Гілея: науковий вісник» : збірник наукових праць / Гол. ред. В. М. Вашкевич. – К. : «Видавництво «Гілея», 2016. – Вип. 110 (7). – С. 32–36.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/22364
Appears in Collections:Наукові статті викладачів кафедри історії та документознавства

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Гілея.pdf378.94 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.