Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20048
Название: Культурно-історичні метаморфози символізму в європейському образотворчому мистецтві
Авторы: Стоян, Світлана Петрівна
Ключевые слова: символізм, символ, образотворче мистецтво, культура
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: 1. Стоян С. П. Культурно-історичні метаморфози символізму в європейському образотворчому мистецтві: Монографія / С. П. Стоян – К.: Вид. «Міленіум», 2014. – 360 с.
Краткий осмотр (реферат): У монографії досліджується динаміка культурно-історичної трансформації символізму в європейському образотворчому мистецтві, яке, відповідно до авторської концепції, складається із символічної, класичної та змішаної форм, а також їх підвидів, що унаочнюють складність і неоднорідність даного виду мистецтва. Зазначається, що символізм є основою людської культури, яка відокремлюється від тваринного світу завдяки здатності людини до символізації. Символізм на рівні образотворчого мистецтва представляє собою тенденцію домінування символічної форми, що характеризується чуттєво-образною візуалізацією символічних смислів й відзначається своєрідною специфікою в залежності від етапів розвитку європейської культури.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20048
Располагается в коллекциях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри соціології та політології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Культурно історичні метаморфози символізму.pdfІндивідуальна монографія2.41 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

Инструменты администратора