Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19941
Название: Особливості функціонування соціального інституту освіти в інформаційному суспільстві : соціально-філософський аналіз
Авторы: Литовченко, Ірина Василівна
Ключевые слова: освіта, соціальний інститут, трансформація, інформаційне суспільство, інформаційні технології, інформатизація освіти.
Дата публикации: 2016
Издательство: Грані
Библиографическое описание: Литовченко І.В. Особливості функціонування соціального інституту освіти в інформаційному суспільстві : соціально-філософський аналіз / І. В. Литовченко // Грані. – 2016. – № 2 (130). – С. 121-125.
Краткий осмотр (реферат): Стаття присвячена вивченню особливостей соціального інституту освіти в інформаційному суспільстві. Показано, що становлення і розвиток інформаційного суспільства, яке базується на інформації, знаннях та інноваційних технологіях як основних соціально-культурних цінностях, потребує якісного підвищення людського інтелектуального потенціалу, і тим самим обумовлює її важливість у суспільному розвитку. Автор статті відзначає, що трансформація освіти як соціального інституту в Україні відповідно вимогам інформаційного суспільства передбачає процеси інформатизації освіти, головним завданням якої є створення єдиного інформаційно-освітнього середовища. Процеси інформатизації освіти сприяють реалізації таких важливих її завдань, як формування й розвиток компетентності, світогляду, творчого мислення тощо. Показано, що сучасні інформаційні технології є основою процесу інформатизації освіти, реалізація якого передбачає: підвищення ефективності навчального процесу на основі його індивідуалізації та інтенсифікації, покращення якості навчання за допомогою більш повного використання доступної інформації, досягнення необхідного рівня професіоналізму в оволодінні засобами інформаційно-комунікаційних технологій, інтеграцію різноманітних видів діяльності в межах єдиної методології, що ґрунтується на використанні інформаційних технологій, підготовку всіх учасників навчального процесу до умов життєдіяльності в інформаційному суспільстві тощо.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19941
Располагается в коллекциях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри соціології та політичних наук



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

Инструменты администратора