Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19769
Назва: Формування знаково-символічної системи в контексті інституціалізації суспільства
Автори: Литовченко, Ірина Василівна
Ключові слова: знаково-символічна система, інституціалізація, знак, символ, мова, соціальні практики, соціальний інститут.
Дата публікації: 2015
Видавництво: Гельветика
Бібліографічний опис: Литовченко І.В. Формування знаково-символічної системи в контексті інституціалізації суспільства [Текст] / І. В. Литовченко // Молодий вчений. — 2015. – №9. – С. 105-108.
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто особливості та роль знаково-символічної системи в процесі інституціалізації суспільного життя. Визначено та показано, що символ, знак, мова, як важливі складові знаково-символічної системи, є своєрідними чинниками інституціалізації, сприяючи соціальній інтеграції та підтримці соціального порядку в суспільстві, а також інтерпретації та здійсненню соціальних практик відносно норм, стандартів, звичаїв певного соціального інституту.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19769
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри соціології та політологіїУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.

Інструменти адміністратора