Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19769
Название: Формування знаково-символічної системи в контексті інституціалізації суспільства
Авторы: Литовченко, Ірина Василівна
Ключевые слова: знаково-символічна система, інституціалізація, знак, символ, мова, соціальні практики, соціальний інститут.
Дата публикации: 2015
Издательство: Гельветика
Библиографическое описание: Литовченко І.В. Формування знаково-символічної системи в контексті інституціалізації суспільства [Текст] / І. В. Литовченко // Молодий вчений. — 2015. – №9. – С. 105-108.
Краткий осмотр (реферат): У статті розглянуто особливості та роль знаково-символічної системи в процесі інституціалізації суспільного життя. Визначено та показано, що символ, знак, мова, як важливі складові знаково-символічної системи, є своєрідними чинниками інституціалізації, сприяючи соціальній інтеграції та підтримці соціального порядку в суспільстві, а також інтерпретації та здійсненню соціальних практик відносно норм, стандартів, звичаїв певного соціального інституту.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19769
Располагается в коллекциях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри соціології та політологіїВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.

Инструменты администратора