Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19700
Title: Засоби війни з тероризмом і правовий статус підозрюваних у тероризмі осіб згідно із міжнародним правом збройних конфліктів
Authors: Важна, Катерина Анатоліївна
Keywords: боротьба з тероризмом; міжнародне право збройних конфліктів; правовий статус осіб, що підозрюються у тероризмі; збройний конфлікт міжнародного характеру; збройний конфлікт неміжнародного характеру
Issue Date: 2014
Publisher: Науковий вісник Ужгородського національного університету
Citation: Важна К. А. Засоби війни з тероризмом і правовий статус підозрюваних у тероризмі осіб згідно із міжнародним правом збройних конфліктів / К. А. Важна // Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія «Право». – 2014. – Вип.24. – Т.4. – C. 157-161.
Description: У статті вказується на спорідненість тероризму і збройних конфліктів. Розкривається допустимість та ефективність застосування міжнародного права збройних конфліктів у боротьбі з тероризмом у випадку, коли тероризм і контр-тероризм досягають масштабів збройного конфлікту. Розкривається правовий статус осіб, що підозрюються у тероризмі, за умов якщо: а) боротьба з тероризмом переросла у міжнародний збройний конфлікт; б) боротьба з тероризмом переросла у збройний конфлікт неміжнародного характеру; в) особи затримані у межах боротьби з тероризмом поза рамками збройного конфлікту.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19700
Appears in Collections:Наукові статті викладачів кафедри міжнародного праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.