Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19693
Назва: Феномен перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу
Автори: Рудіна, Марина Володимирівна
Ключові слова: феномен перекладу, професійний педагогічний дискурс, компаративізм, крос-культурний підхід.
Дата публікації: 28-жов-2015
Видавництво: Кременецькі компаративні студії: [науковий часопис / ред. : Чик Д. Ч., Пасічник О. В.]. - Хмельницький : ФОП Цюпак А. А., 2015. - Вип. V. - Т. 2. - 248 с.
Бібліографічний опис: У статті розглянуто особливості, взаємозалежності, міжгалузеві наукові зв’язки феномена перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу. Акцентовано увагу на компаративістському та крос-культурному підходах. Відзначено, що загальні суспільні тенденції підвищують вимоги до підготовки молодих фахівців у системі вищої освіти з метою інтеграції їх у світовий ринок праці на основі сформованої іншомовної комунікативної компетентності, навичок перекладу, ефективної взаємодії в професійних дискурсах. Підґрунтям досягнення цієї мети є науково-теоретичні та науково-методичні дослідження сукупності феноменів освіти.Ключові слова: феномен перекладу, професійний педагогічний дискурс, компаративізм, крос-культурний підхід.
Серія/номер: Компаративний підхід у перекладознавстві;
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто особливості, взаємозалежності, міжгалузеві наукові зв’язки феномена перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу. Акцентовано увагу на компаративістському та крос-культурному підходах. Відзначено, що загальні суспільні тенденції підвищують вимоги до підготовки молодих фахівців у системі вищої освіти з метою інтеграції їх у світовий ринок праці на основі сформованої іншомовної комунікативної компетентності, навичок перекладу, ефективної взаємодії в професійних дискурсах. Підґрунтям досягнення цієї мети є науково-теоретичні та науково-методичні дослідження сукупності феноменів освіти.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19693
ISSN: 2311-262X
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри англійської філології і перекладу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Rudina_Стаття Кременецькі студії травень 2015_виправл_літ..doc110.5 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.