Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19693
Название: Феномен перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу
Авторы: Рудіна, Марина Володимирівна
Ключевые слова: феномен перекладу, професійний педагогічний дискурс, компаративізм, крос-культурний підхід.
Дата публикации: 28-окт-2015
Издательство: Кременецькі компаративні студії: [науковий часопис / ред. : Чик Д. Ч., Пасічник О. В.]. - Хмельницький : ФОП Цюпак А. А., 2015. - Вип. V. - Т. 2. - 248 с.
Библиографическое описание: У статті розглянуто особливості, взаємозалежності, міжгалузеві наукові зв’язки феномена перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу. Акцентовано увагу на компаративістському та крос-культурному підходах. Відзначено, що загальні суспільні тенденції підвищують вимоги до підготовки молодих фахівців у системі вищої освіти з метою інтеграції їх у світовий ринок праці на основі сформованої іншомовної комунікативної компетентності, навичок перекладу, ефективної взаємодії в професійних дискурсах. Підґрунтям досягнення цієї мети є науково-теоретичні та науково-методичні дослідження сукупності феноменів освіти.Ключові слова: феномен перекладу, професійний педагогічний дискурс, компаративізм, крос-культурний підхід.
Серия/номер: Компаративний підхід у перекладознавстві;
Краткий осмотр (реферат): У статті розглянуто особливості, взаємозалежності, міжгалузеві наукові зв’язки феномена перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу. Акцентовано увагу на компаративістському та крос-культурному підходах. Відзначено, що загальні суспільні тенденції підвищують вимоги до підготовки молодих фахівців у системі вищої освіти з метою інтеграції їх у світовий ринок праці на основі сформованої іншомовної комунікативної компетентності, навичок перекладу, ефективної взаємодії в професійних дискурсах. Підґрунтям досягнення цієї мети є науково-теоретичні та науково-методичні дослідження сукупності феноменів освіти.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19693
ISSN: 2311-262X
Располагается в коллекциях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри англійської філології і перекладу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Rudina_Стаття Кременецькі студії травень 2015_виправл_літ..doc110.5 kBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.