Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19693
Title: Феномен перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу
Authors: Рудіна, Марина Володимирівна
Keywords: феномен перекладу, професійний педагогічний дискурс, компаративізм, крос-культурний підхід.
Issue Date: 28-Oct-2015
Publisher: Кременецькі компаративні студії: [науковий часопис / ред. : Чик Д. Ч., Пасічник О. В.]. - Хмельницький : ФОП Цюпак А. А., 2015. - Вип. V. - Т. 2. - 248 с.
Citation: У статті розглянуто особливості, взаємозалежності, міжгалузеві наукові зв’язки феномена перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу. Акцентовано увагу на компаративістському та крос-культурному підходах. Відзначено, що загальні суспільні тенденції підвищують вимоги до підготовки молодих фахівців у системі вищої освіти з метою інтеграції їх у світовий ринок праці на основі сформованої іншомовної комунікативної компетентності, навичок перекладу, ефективної взаємодії в професійних дискурсах. Підґрунтям досягнення цієї мети є науково-теоретичні та науково-методичні дослідження сукупності феноменів освіти.Ключові слова: феномен перекладу, професійний педагогічний дискурс, компаративізм, крос-культурний підхід.
Series/Report no.: Компаративний підхід у перекладознавстві;
Abstract: У статті розглянуто особливості, взаємозалежності, міжгалузеві наукові зв’язки феномена перекладу в просторі професійного педагогічного дискурсу. Акцентовано увагу на компаративістському та крос-культурному підходах. Відзначено, що загальні суспільні тенденції підвищують вимоги до підготовки молодих фахівців у системі вищої освіти з метою інтеграції їх у світовий ринок праці на основі сформованої іншомовної комунікативної компетентності, навичок перекладу, ефективної взаємодії в професійних дискурсах. Підґрунтям досягнення цієї мети є науково-теоретичні та науково-методичні дослідження сукупності феноменів освіти.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19693
ISSN: 2311-262X
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри англійської філології і перекладуItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.