Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19404
Title: Адміністративно-правове забезпечення виконання службових обов’язків військовослужбовцями України за кордоном (на прикладі діяльності миротворчих підрозділів)
Authors: Лисак, Ярослав Андрійович
Keywords: миротворча діяльність
перебування військ за кордоном
Issue Date: 22-Apr-2016
Publisher: : дис. ... канд. юрид. наук :12.00.07 / Лисак Ярослав Андрійович ; Військ. ін-т Київ. нац. ун-ту ім.Т.Шевченка. — К., 2016. — 216 с.
Abstract: Дисертація присвячена дослідженню адміністративно-правового забезпечення виконання службових обов’язків військовослужбовцями України за кордоном на прикладі діяльності миротворчих підрозділів. На основі аналізу специфічних суспільних відносин і проблем юридичного характеру. В дисертаційній роботі вперше здійснено комплексне дослідження проблеми перебування українських військ за кордоном. Дослідження охоплює проблеми визначення особливостей поняття «миротворча діяльність» на сучасному етапі, структури та змісту понять «перебування військ за кордоном» та «військові формування Збройних Сил України, що знаходяться за кордоном», уточнено зміст міжнародно-правового статусу військовослужбовців Збройних Сил України. Автором проаналізована система прав та обов’язків військовослужбовців, їх відповідальності при виконанні службових обов’язків в миротворчих місіях. Запропоноване визначення «соціальний захист військовослужбовців миротворчих підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань та миротворчого персоналу». Досліджено шляхи вдосконалення реалізації правових гарантій миротворців. В дослідженні визначені значення та роль законодавчого регулювання відносин, пов’язаних з організацією і діяльністю миротворчих підрозділів Збройних Сил України та персоналу, подальшого аналізу адміністративно-правових основ забезпечення прав і свобод військовослужбовців України при виконанні ними службових обов’язків за кордоном.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/19404
Appears in Collections:Дисертації та автореферати спеціалізованої вченої ради Д 26.062.16

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Д_2016_120007_ЛисакЯА.doc1.07 MBMicrosoft WordView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.