Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18194
Назва: Особливості правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель(на прикладі Російської Федерації)
Автори: Іщук, Ю.В.
Ключові слова: Контрольно-інспекційні органи
охорона земель
Дата публікації: 2013
Бібліографічний опис: Іщук Ю.В. Особливості правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель(на прикладі Російської Федерації) // Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія Юридичний вісник «Повітряне і космічне право». – К.: НАУ, 2013. – № 2(27). – С. 113-118
Короткий огляд (реферат): У статті здійснено аналіз особливостей правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель (на прикладі Російської Федерації), досліджено питання функціонування та системи даних органів державної влади в Російській Федерації, обґрунтовано про- позиції та рекомендації, спрямовані на вдосконалення діяльності контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель у врахуванням досвіду Російської Федерації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18194
Розташовується у зібраннях:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.