Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18194
Название: Особливості правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель(на прикладі Російської Федерації)
Авторы: Іщук, Ю.В.
Ключевые слова: Контрольно-інспекційні органи
охорона земель
Дата публикации: 2013
Библиографическое описание: Іщук Ю.В. Особливості правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель(на прикладі Російської Федерації) // Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія Юридичний вісник «Повітряне і космічне право». – К.: НАУ, 2013. – № 2(27). – С. 113-118
Краткий осмотр (реферат): У статті здійснено аналіз особливостей правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель (на прикладі Російської Федерації), досліджено питання функціонування та системи даних органів державної влади в Російській Федерації, обґрунтовано про- позиції та рекомендації, спрямовані на вдосконалення діяльності контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель у врахуванням досвіду Російської Федерації.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18194
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного праваВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.