Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18194
Title: Особливості правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель(на прикладі Російської Федерації)
Authors: Іщук, Ю.В.
Keywords: Контрольно-інспекційні органи
охорона земель
Issue Date: 2013
Citation: Іщук Ю.В. Особливості правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель(на прикладі Російської Федерації) // Наукові праці Національного авіаційного університету. Серія Юридичний вісник «Повітряне і космічне право». – К.: НАУ, 2013. – № 2(27). – С. 113-118
Abstract: У статті здійснено аналіз особливостей правового становища контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель (на прикладі Російської Федерації), досліджено питання функціонування та системи даних органів державної влади в Російській Федерації, обґрунтовано про- позиції та рекомендації, спрямовані на вдосконалення діяльності контрольно-інспекційних органів в сфері використання та охорони земель у врахуванням досвіду Російської Федерації.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/18194
Appears in Collections:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного праваItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.