Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17750
Title: Особливості змісту підготовки бакалавра з англійської мови та літератури в університетах Швейцарської Конфедерації
Authors: Заслужена, Алла Андріївна
Keywords: зміст підготовки, бакалавр з англійської мови та літератури, університет, Швейцарська Конфедерація, методологічні підходи.
Issue Date: 2015
Publisher: Порівняльна професійна педагогіка №1(т.5), 2015: наук.журнал за голов.ред. Н.М. Бідюк. – К. – Хмельницький : ХНУ, 2015. – С. 148-153.
Abstract: . У даній статті проаналізовано зміст професійної підготовки бакалаврів з англійської мови та літератури в університетах Швейцарської Конфедерації. Приділено увагу виявленню його особливостей (використання полікультурного, компетентнісного, комунікативного підходів) та можливостей використання досвіду швейцарських університетів з підготовки фахівців англійської мови та літератури у ВНЗ України (формування фахівця-філолога на тлі мовної картини світу, розвиток в нього риторичних та комунікативних здібностей).
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17750
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри іноземної філологіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.