Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17145
Назва: Порівняльний аналіз ризиків у міжнародній правовій діяльності
Автори: Беззубов, Дмитро Олександрович
Ключові слова: Правова система
джерело ризику
Дата публікації: 2009
Бібліографічний опис: Беззубов Д. О. Порівняльний аналіз ризиків у міжнародній правовій діяльності / Д. О. Беззубов // Бюлетень з обміну досвідом роботи. – 2009. – № 180. – К. :Управління вид.-поліграф. діяльності ГШ МВС України. – 2009. – № 180. – С. 81–90.
Короткий огляд (реферат): В статті визначаються основні положення , роль і місце ризику в сучасних правових системах світу. Пропонується модель аналізу ризиків правових системах та розкриваються основні складові моделі ризику в правових системах. Обґрунтовується значення ризиків в правових системах світу та їх вплив на формування міжнародних відносин на сучасному етапі глобалізації. Визначаються загальні та специфічні ризику окремих правових систем та визначаються джерела їх утворення.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17145
Розташовується у зібраннях:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного праваУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.