Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17145
Название: Порівняльний аналіз ризиків у міжнародній правовій діяльності
Авторы: Беззубов, Дмитро Олександрович
Ключевые слова: Правова система
джерело ризику
Дата публикации: 2009
Библиографическое описание: Беззубов Д. О. Порівняльний аналіз ризиків у міжнародній правовій діяльності / Д. О. Беззубов // Бюлетень з обміну досвідом роботи. – 2009. – № 180. – К. :Управління вид.-поліграф. діяльності ГШ МВС України. – 2009. – № 180. – С. 81–90.
Краткий осмотр (реферат): В статті визначаються основні положення , роль і місце ризику в сучасних правових системах світу. Пропонується модель аналізу ризиків правових системах та розкриваються основні складові моделі ризику в правових системах. Обґрунтовується значення ризиків в правових системах світу та їх вплив на формування міжнародних відносин на сучасному етапі глобалізації. Визначаються загальні та специфічні ризику окремих правових систем та визначаються джерела їх утворення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/17145
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри господарського, повітряного та космічного праваВсе ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.