Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16963
Название: Адміністративно-правові засади забезпечення безпеки польотів на авіаційному транспорті
Авторы: Козачок, Ірина Ярославівна
Ключевые слова: безпека польотів
адміністративна відповідальність
Дата публикации: 20-ноя-2015
Издательство: : дис. на здобут. наук. ступ. канд. юрид.наук за спец. : 12.00.07 / Ірина Ярославівна Козачок. - К., 2015. - 216 с.
Краткий осмотр (реферат): Дисертація є першою спробою огляду й аналізу адміністративно-правової системи забезпечення безпеки польотів України, її змісту, складових та особливостей функціонування як юридичної особи. Проаналізовано рівень наукового дослідження проблеми, пропозиції науковців щодо покращення функціонування системи в цілому та її окремих аспектів, зокрема потребу обґрунтування, впорядкування, уніфікації та кодифікації юридичної термінології як щодо самої системи забезпечення безпеки польотів, так і її головних складових. Динаміка розвитку проблеми забезпечення безпеки польотів набуває актуалізації на далекосяжних перспективах. Її суб’єктом усе більше стає адміністративно-правове поле. Однак систематизація всіх її ділянок у країні перебуває в стадії розвитку. Спроби її вдосконалення в рамках національного законодавства все більше призводять до колізій, вирішення яких можливе лише на багатосторонній міждержавній основі. У зв’язку з цим здійснено аналіз стану забезпечення безпеки польотів у розвинених країнах, а також колишніх республіках СРСР (Японія, Австралія, Німеччина, Російська Федерація, Білорусь, Республіка Казахстан, Узбекистан, Киргизстан та ін..). Означено позитивні аспекти законодавчого, адміністративно-правового забезпечення безпеки польотів, з’ясовано можливість їх адаптації до авіаційної галузі України.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16963
Располагается в коллекциях:Дисертації та автореферати спеціалізованої вченої ради Д 26.062.16

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Козачок_dis.doc1.06 MBMicrosoft WordПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.