Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16673
Title: ІНЖЕНЕРНО-ГЕОДЕЗИЧНІ РОБОТИ ПРИ БУДІВНИЦТВІ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ
Authors: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Кузьмін, В.І.
Keywords: Планування вертикальних кривих
Інженерно-геодезичні роботи
Винос в натуру проектної лінії
Конструкції віражів
Issue Date: 2001
Publisher: Київ НТУ
Citation: Після поновлення положення вершини кута необхідно обов`язково перевірити правильність рішення задачі. Для цього на ВК установлюють теодоліт і вимірюють кут повороту θ за один повний прийом. Одержане значення кута повинно відрізнятися від записаного в пікетажному журналі не більше ніж на 4`-5`.
Description: Учбовий посібник призначений для студентів 3 курсу дорожньо-будівельних факультетів. Він відповідає структурі і змісту спеціального курсу лекцій і лабораторних робіт з інженерної геодезії, який вивчається студентами в 6-ому семестрі.В посібнику розглядається комплекс інженерно-геодезичних робіт, які виконуються при будівництві автомобільних доріг і супутніх їм інженерних споруд.У посібнику використані результати досліджень авторів, а також деякі пропозиції інж. А.А. Овчаренка. Посібник може знайти застосування при розробці питань геодезичного забезпечення етапів і видів дорожньо-будівельних робіт. Всі зауваження, направлені на покращення учбового посібника, автори приймуть з вдячністю.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16673
ISBN: 966-632-008-8
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри реконструкції аеропортів та автошляхівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.