Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16580
Title: НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА навчальної дисципліни «Водовідвідні та дренажні системи доріг та аеродромів»
Authors: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Талах, Світлана Михайлівна
Дубик, Олександр Миколайович
Keywords: проектування водовідвідних та дренажних систем
відвернення затоплення і підтоплення аеродрому
дренажні системи елементів аеродромних покриттів
Особливості проектування
Конструкції і робота
Метеорологічні основи гідравлічного розрахунку
Issue Date: 2015
Citation: Основна мета викладання дисципліни полягає в набутті студентами професійних знань та умінь в галузі проектування водовідвідних і дренажних систем аеродрому та розуміння їх значення в убезпеченні польотів, а також забезпечення на потрібному рівні працездатності, надійності та довговічності аеродромних споруд.
Description: Навчальний матеріал дисципліни структурований за модульним прин-ципом і складається з двох навчальних модулів, кожен з яких є логічно завершеною, відносно самостійною, цілісною частиною навчальної дисципліни, засвоєння якої передбачає проведення модульної контрольної роботи та аналіз результатів її виконання. Окремим третім модулем є курсова робота, яка виконується в дев’ятому семестрі і є важливою складовою закріплення та поглиблення теоретичних та практичних знань та вмінь, набутих студентом у процесі засвоєння навчального матеріалу дисципліни.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16580
Appears in Collections:Робочі навчальні та навчальні програми кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів (архів)Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.