Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16565
Назва: ГІДРОЛОГІЧНІ РОЗВІДУВАННЯ МОСТОВИХ ПЕРЕХОДІВ З ЗАСТОСУВАННЯМ МЕТОДІВ ДИСТАНЦІЙНОГО ЗОНДУВАННЯ ЗЕМЛІ. АВТОРЕФЕРАТ дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук
Автори: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Ключові слова: дистанційне зондування Землі
гідрологічні розвідування
математична модель стоку
стереоскопічна модель мостового переходу
аерогідрометоди
Дата публікації: 22-кві-2005
Видавництво: ДП "Мрія"
Бібліографічний опис: Вивчення заплавних розливів в часі (у високу повінь) і в просторі (по довжині річки) має практичне і наукове значення, оскільки за отриманими закономірностями затоплення і випорожнення вздовж річки в процесі проходження повені стає можливим забезпечити більш точний прогноз найвищих рівнів на мостових переходах, як на всьому протязі річки, так і на всій річковій мережі цілого регіону.
Опис: Дисертація присвячена проблемі використання космічних знімань та аерометодів в гідрологічних розвідуваннях мостових переходів.Вперше розроблена і науково обгрунтована нова методологія гідрологічних розвідувань мостових переходів,яка грунтується на використанні методів дистанційного зондування Землі,що здійснюється з штучного супутника та літака або з інших літальних апаратів. Розроблені математичні моделі процесів стоку з використанням космічної інформації з метою загальної оцінки умов поверхневого стоку, вивчення особливостей гідрографічної мережі і водозбірних басейнів, а також прогнозування і попередження підтоплення заплав.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16565
Розташовується у зібраннях:Навчально-методичні видання кафедри реконструкції аеропортів та автошляхівУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.