Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16509
Title: Інформатика та комп`ютерна техніка. Видання третє, доповнене
Authors: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Сенечко, А.В.
Keywords: комп`ютерна графіка
Issue Date: 26-Nov-2003
Publisher: КНУКіМ , КДІДПМіД
Citation: В Office 2000 з`явився новий спосіб переключення між клавіатурами та документами. Вперше текст набраний у Word 2000 за допомогою англійської клавіатури при переключенні на українську або російську клавіатуру змінить його автоматично у відповідності до останньої.
Description: Використання цього посібника в навчальному процесі нашого університету дає великі переваги: викладачу продуктивно працювати в одній аудиторії зі студентами різного ступеня підготовки, створює умови для швидкої та об`єктивної оцінки викладачем знань студентів, виключає необхідність самостійного пошуку студентами додаткової літератури за певними темами, зводить до мінімуму витрати часу на початковому етапі для добору інформації під час проведення занять, надає студентам можливість отримати знання програмних продуктів в обсязі, який є обов`язковим для сучасного фахівця високого рівня. Для виконання робіт потрібні комп`ютери типу Pentium II з операційною системою WINDOWS 98/2000. За кожним комп`ютером під час самостійної роботи має працювати лише один студент.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16509
ISBN: 966-602-016-5
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри реконструкції аеропортів та автошляхівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.