Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16506
Title: Дослідження питання щодо систематизації і класифікації нормативно-правових актів, у сфері житлово-комунального господарства, міськелектротранспорту, благоустрою населених пунктів та галузі поховання, та НДДКР, що виконувались на замовлення центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства
Authors: Онищук Г. І.
Агєєва Галина Миколаївна
Агеева Галина Николаевна
Agieieva Galyna
Keywords: житлово-комунальне господарство
Україна
нормативно-правові акти
анотовані звіти НДДКР
електронна база
реляційна модель
Issue Date: 2011
Citation: Дослідження питання щодо систематизації і класифікації нормативно-правових актів, у сфері житлово-комунального господарства, міськелектротранспорту, благоустрою населених пунктів та галузі поховання, та НДДКР, що виконувались на замовлення центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства: Звіт про НДР (заключний)/ Держ.наук.-дослід. та проектно-вишукув. ін-т "НДІпроектреконструкція". - Дог.№Д/17-219: №ДР011U007219. - Етап 2. - К., 2011.
Abstract: Мета робіт 2-го етапу - створення електронної бази нормативно-правових актів у сфері житлово-комунального господарства, анотованих звітів НДДКР з 1991 р. та розміщення їх на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства. Метод дослідження – аналіз, систематизація та класифікація за обраними признаками; семантичне моделювання. Складові електронної бази систематизовані: - фонд нормативних документів за сферами ЖКГ, міськелектротранспорт, благоустрій населених пунктів, галузь поховання, а також роками набуття чинності; - фонд НДДКР за сферами ЖКГ, міськелектротранспорт, благоустрій населених пунктів, галузь поховання, а також за роками укладання договорів на виконання. Для побудови бази даних прийнято реляційну модель. Система оприлюднення документів галузевого фонду реалізована у вигляді Інтернет ресурсу на базі ПКК MODx. Це дозволяє безкоштовно користуватися системними засобами та проводити їх регулярне оновлення з метою підвищення рівня безпеки. Дослідний зразок офіційної веб-сторінки використовує хостинг на сервері з операційною системою Debian Linux, сервером застосувань Apache, системою керування базами даних MySQL та мовою програмування PHP. Споживачами кінцевих результатів НДР є підприємства та організації, що працюють у сфері житлово-комунального господарства, спеціалісти центрального органу виконавчої влади з питань ЖКГ, громадяни України. Результати НДР планується довести до відома підприємств та організацій, що працюють у сфері житлово-комунальних послуг шляхом їх оприлюднення на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства, інформування під час семінарів, конференцій та інших заходів, які організує або підтримує центральний орган виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства. При виконанні робіт використано досвід, накопичений під час створення спеціалізованих архівів різного призначення, організації процесів управління електронною науково-технічною документацією тощо.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16506
Appears in Collections:Анотований звіт про виконання НДР №Д/17-219

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
А-2-D-17-219-An-zvit.pdfД-17-219148.72 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.