Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16473
Title: Проектування автомобільних доріг Частина 1
Authors: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Заворицький, В.Й.
Старовойда, В.П.
Хом`як, Я.В.
Keywords: рух дорога автомобілі траси переходи
Issue Date: 22-Apr-1997
Publisher: "Вища школа"
Citation: Сьогодні концепція проектування автомобільних доріг містить такі основні напрями: міцність і сталість дорожніх конструкцій, економічна ефективність капіталовкладень,безпека руху на автомобільних дорогах,охорона навколишнього природного середовища. автоматизація процесу проектування.Сучасні наукові дослідження в галузі проектування автомобільних доріг в Україні та інших країнах провадяться саме у згаданих напрямах.
Description: Підручник містить теоретичні основи і практичні методи розвідування та проектування автомобільних доріг. Викладено загальні відомості про автомобільні дороги,основні вимоги до елементів дороги в плані і в поздовжньому профілі,правила прокладання траси на місцевості,розрахунки малих штучних споруд і переходи через великі водотоки,методи забезпечення стійкості земляного полотна і призначення конструкцій дорожніх одягів.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16473
ISBN: 5-11-004713-8
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри реконструкції аеропортів та автошляхівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.