Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16434
Title: Інформатика та комп`ютерна техніка. Видання четверте, доповнене
Authors: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Сенченко, А.В.
Keywords: інформатика
Issue Date: 1-Jun-2005
Publisher: КНУКІМ
Citation: Під час виконання всіх практичних робіт передбачено зворотний зв`язок студента з викладачем. Він забезпечується тим, що результати своєї роботи кожен студент має показати та захистити. В процесі виконання кожного завдання необхідно це робити мінімум два-три рази.
Series/Report no.: 4;
Description: Книга присвячена вивченню пакету програм MC Office 2000, основам комп`ютерного аранжування в музиці, сучасної комп`ютерної графіки,використанню можливостей Internet. Вона призначена в першу чергу для користувачів, які мають тільки загальну уяву про операційну систему Windows. Однак ті, хто вже знайомий з Office, знайдуть в книзі багато цікавої інформації про додаткові можливості, які з`явились в новій версії.Велика кількість ілюстрацій, прикладів й детальних інструкцій дозволяють самостійно вивчити багато операцій, що часто зустрічаються у реальному шоу-бізнесі, міжнародному туризмі та юридичній справі. Зручна організація матеріала у вигляді практичних робіт,покрокові інструкції, ілюстрації й приклади книги допомогають зрозуміти складні питання навіть непідготованим користувачам прикладних програм в галузі культури та мистецтв.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16434
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри реконструкції аеропортів та автошляхівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.