Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16397
Название: ЗОЛОТОНОСНІСТЬ СУЧАСНИХ АЛЮВІАЛЬНИХ ВІДКЛАДІВ УКРАЇНИ
Авторы: Ковальчук, Мирон Степанович
Фігура, Л.
Ключевые слова: золото
морфологія
хімічний склад
четвертинні відклади
алювій
Україна
Дата публикации: 2005
Издательство: МІНЕРАЛОГІЧНИЙ ЗБІРНИК
Серия/номер: 55;1-2
Краткий осмотр (реферат): Наведено результати дослідження золотоносності сучасних алювіальних відкладів України. Увагу приділено гранулометрії, морфології та хімічному складу розсипного золота, які є індикаторами фізико-хімічних умов кристалізації мінералу, умов алювіального седиментогенезу, дають інформацію про металогенію площ денудації.
Описание: Перші давні золоторудні копальні пов’язані з річковими(алювіальними) утвореннями і були розміщені в річкових долинах. Надалі всі золотодобувні країни передусім розробляли розсипи золота, а вже потім– корінні родовища. Аналіз палеогеографічних умов України свідчить, що в межах її території протягом геологічного розвитку неодноразово виникали сприятливі умови для алювіального розсипоутворення. Найінформативнішими, доступними для дослідження і розробки є сучасні алювіальні прояви розсипного золота. Вивчення золотоносності сучасних алювіальних комплексів дасть змогу не лише виявити безпосередньо в них значні концентрації металу та вийти на його корінні джерела, а й отримати інформацію про металогенію підстильних порід і площ денудації.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16397
Располагается в коллекциях:Наукові роботи співробітників кафедри землеустрою та кадастру

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Ковальчук, Фiгура.pdf263.94 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.