Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16299
Title: ДОСЛІДЖЕННЯ МІСЦЕВОГО РОЗМИВУ БІЛЯ ОПОР МОСТІВ ПРИ ЇХ РЕКОНСТРУКЦІЇ І МЕТОДИ СТЕРЕОФОТОГРАММЕТРІЇ
Authors: Бєлятинський, Андрій Олександрович
Keywords: дослідження розмив методи стереофотограмметрії реконструкція
Issue Date: 31-Oct-1996
Publisher: Поліграф.дільн.Інституту електродинаміки АН України
Citation: Основні результати роботи доповідались на Міжнародному симпозіумі з мостів і конструкцій в 1991р./м.Ленінград/,на наукових конференціях професорсько-викладацького складу Київського автомобільно-дорожнього Інституту/тепер Український транспортний університет/ в 1991-1996 рр.
Description: Отримані у роботі теоретичні рівняння мають цілком повну практичну значимість. Створений на їх основі метод установлення наявності місцевого розмиву при обстеженні мостових переходів за допомогою аерофотознімання з мотодельтаплана. На основі проведених теоретичних і експериментальних досліджень розроблена методика розрахунку глибини ями місцевого розмиву біля мостових опор в часі і просторі.Методика враховує вплив на місцевий розмив реального проходження паводка.Розроблений метод складання плану для річки після паводка для установлення наявності ям місцевого розмиву.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/16299
Appears in Collections:Навчально-методичні видання кафедри реконструкції аеропортів та автошляхівItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.