Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14554
Title: ОСОБЛИВОСТІ МОТИВАЦІЇ ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Authors: Проскурка, Наталія Миколаївна
Keywords: мотив, мотивація, майбутні фахівці з інформаційних технологій, особистісний розвиток, автопсихологічна компетентність.
Issue Date: Apr-2014
Publisher: Актуальні проблеми психології: зб. наук. праць.Т.1: Організаційна психологія. Економічна психологія. Соціальна психологія / За наук. ред. С.Д. Максименка, Л.М. Карамушки.
Series/Report no.: Організаційна психологія. Економічна психологія, Соціальна психологія.;Том 1.
Abstract: У статті розкриваються методика та результати дослідження мотивації особистісного розвитку майбутніх фахівців з інформаційних технологій та наведено його результати. Висвітлено вираженість мотивації особистісного розвитку майбутніх фахівців з інформаційних технологій як важливої характеристики мотиваційного компоненту їх автопсихологічної компетентності. Проаналізовано особливості мотивації особистісного розвитку майбутніх фахівців з інформаційних технологій залежно від їх віку та статі. За узагальненням результатів дослідження мотивації особистісного розвитку студентів визначено рівні розвитку мотиваційного компоненту їх автопсихологічної компетентності.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14554
Appears in Collections:Статті у фахових виданнях кафедри педагогіки та психології професійної освітиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.