Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14098
Title: Аналіз комплексного тестування фізичної підготовленості студентів першого курсу НАУ з дисципліни ,,фізичне виховання”
Authors: Фотинюк, Володимир Григорович
Keywords: тестування
студенти
фізичне виховання
Issue Date: 2008
Publisher: Фотинюк В.Г. Аналіз комплексного тестування фізичної підготовленості студентів першого курсу НАУ з дисципліни ,,фізичне виховання” / В.Г. Фотинюк / Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: матеріали ІІІ Регіональної науково-методичної конференції. – К.:НАУ, 2008. – С. 66-67.
Abstract: Для ефективного вирішення завдань фізичного виховання студентів ВНЗ дуже важливо мати достовірну інформацію про контингент, що навчається на першому курсі університету: про рівень фізичної підготовленості, здоров’я, відповідність змісту програми інтересам першокурсників, їхнім мотивам, що допомагають виявленню активності у процесі занять фізичними вправами, свідомого ставлення до вирішення поставлених завдань і позитивного вирішення мети фізичного виховання, а також реалізувати її у професійній діяльності.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14098
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Фотинюк В.Г..pdf175.65 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.