Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12829
Title: Довідник інженера з експлуатації будівель і споруд. Практичні рекомендації по організації служби експлуатації, поради експертів, шаблони необхідних документів на CD
Authors: Костира, Наталія Олександрівна
Федоренко, Микола Дмитрович
Залевський, Костянтин Станіславович
Малишев, Олександр Миколайович
Тугай, Олексій Анатолійович
Гарнець, Володимир Миколайович
Гарнець, Сергій Володимирович
Issue Date: 2011
Publisher: Довідник інженера з експлуатації будівель і споруд : [практичне керівництво]. - К. : ТОВ «Едвайзер Медіа Груп», 2011. - 286 с.
Citation: Всі матеріали, включені до цього видання, подаються виключно для користування в інформаційних цілях і не можуть бути використані в якості офіційної позиції будь-яких державних органів та установ, авторів або видавництва. Інформація, надана в виданні, не може бути використана як юридична або будь-яка інша консультація з будь-якого конкретного питання. Всі матеріали, що містяться в виданні, готуються на підставі інформації, відомої авторам видання на час створення цих матеріалів. Інфо-сервіс, що надається користувачам видання, та оновлення до видання спрямовані на те, щоб мінімізувати ризики використання неактуальної інформації, але не гарантують негайного та повного інформування про всі відомості, що мають відношення до теми видання. Видавництво не несе відповідальності за будь-які наслідки використання матеріалів видання, що сталися внаслідок ігнорування зазначених вище застережень.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/12829
Appears in Collections:Навчально-методичні матеріали кафедри комп'ютерних технологій будівництва

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
сканирование0003.pdf81.4 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.