Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10724
Title: Архітектурно-дендрологічні прийоми організації парків на порушених територіях Донбасу
Authors: Мельник Альона Олегівна
Мельник Алена Олеговна
Melnik Alena
Keywords: порушені території
архітектурно-дендрологічні прийоми
Issue Date: Apr-2014
Publisher: Національний авіаційний університет
Citation: Архітектурно-дендрологічні прийоми організації парків на порушених територіях Донбасу /Мельник А.О.// Політ. Сучасні проблеми науки. Тези доповідей XIV міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів м. Київ, 2-3 квітня 2014 р., Національний авіаційний університет / редкол.: М.С. Кулик [ та ін. ]. - К.: НАУ, 2014. - с.52
Abstract: Проведено аналіз містобудівного використання ПТ. Визначено, що вітчизняний та іноземний досвід освоєння техногенних ландшафтів досить незначний. У вітчизняній практиці влаштовували парки на ПТ у формі сміттєзвалищ де перед ландшафтним та дендрологічним плануванням проводили роботи з технічної рекультивації та інженерної підготовки деградованих територій під будівництво. Зарубіжний досвід використання ПТ базується на облаштуванні кар’єрних виїмок та териконів як компонентів ландшафтної композиції парку.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10724
Appears in Collections:Матеріали конференцій кафедри основ архітектури, дизайну та містобудуванняItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.