Please use this identifier to cite or link to this item: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10550
Title: Про застосування нестаціонарного проекційно-ітеративного методу для інтегральних рівнянь зі слабкою нелінійністю та додатковими умовами
Authors: Ковтун, О.І.
Keywords: Про застосування нестаціонарного проекційно-ітеративного методу для інтегральних рівнянь зі слабкою нелінійністю та додатковими умовами
Issue Date: 2008
Publisher: Вісник Київського університету
Citation: Ковтун О.І. Про застосування нестаціонарного проекційно-ітеративного методу для інтегральних рівнянь зі слабкою нелінійністю та додатковими умовами/ Ковтун О.І., Перегуда О.В., Паламарчук Ю.А. // Вісник Київського університету. Серія: фізико-математичні науки — 2008. — № 3. — С. 83–88.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10550
Appears in Collections:Наукові роботи співробітників кафедри прикладної математики

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Kovtun1.pdf615.78 kBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.