Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10525
Назва: Фактори, що сприяють мотивації студентів до регулярних занять фізичними вправами.
Автори: Ракитіна, Тетяна Іванівна
Турчина, Наталія Ігорівна
Коротя, Володимир Владиславович
Ключові слова: мотивація
мотиви
фізичні вправи
студенти
порівняння
наслідування
Дата публікації: 2014
Видавництво: НПУ ім. М.П. Драгоманова, 2014
Бібліографічний опис: Науковий часопис НПУ імені М.П. Драгоманова. Серія 15. « Науково-педагогічні проблеми фізичної культури/фізична культура і спорт/» 36 наукових праць./ За ред.. Г.М. Арзютова.– К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова, 2014. – Випуск 9(50)14.– С. 122-126.
Серія/номер: 15;випуск 9(50)14
Короткий огляд (реферат): В статті представлені результати дослідження ряда факторів впливаючих на мотивацію студентів до регулярних самостійних занять фізичними вправами. Розглянуто відношення студентів до наступних аспектів мотиваційній сфері як суперництво, порівняння, наслідування, в контексті індивідуальних фізичних кондицій та канонів красоти людського тіла. Отриманні данні щодо самооцінки фізичного здоров’я студентами та виявлено відношення до регулярних занять фізичними вправами в сім’ях опитаних.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10525
ISSN: 2311-2220
Розташовується у зібраннях:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри фізичного виховання та спортивної підготовкиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.