Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10151
Title: Специфіка наукової творчості в культурі постмодерну
Authors: Ягодзинский, Сергей Николаевич
Keywords: научный дискурс
научное творчество
творчество в науке
научная рациональность
Issue Date: 2004
Publisher: Национальный авиационный университет
Citation: Ягодзінський С.М. Специфіка наукової творчості в культурі постмодерну // Полікультуротворча діяльність. Збірник наукових праць. Випуск 2. – К.: НАУ, 2004. – С. 16-20
Abstract: Проблема творчості взагалі, і наукової творчості зокрема, є однією з найхвилюючих загадок, що по-новому постають у кожну епоху розвитку суспільства. Особливо актуально це питання постає в умовах формування постмодерної культури, яка викликає трансформацію усіх її феноменів, додаючи до них явища випадковості нерівноваженості, стохастичності, непередбачуваності, дисипативності, синергетичності. І хоча більшість запозичених гуманітарним знанням термінів ще потребують свого уточнення, не можна не визнати факту переходу наукової діяльності на нову постнекласичну методологічну основу, яка й визначає аксіологічну цінність творчості вченого, формує етичні норми, встановлює правове регулювання, а отже, – встановлює своє соціокультурне оточення.
URI: http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10151
Appears in Collections:Наукові роботи НПП, докторантів та аспірантів кафедри філософіїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.